Labiausiai skaitomi

 • Kūdikio miegas pirmaisiais mėnesiais. Auksiniai patarimai tėvams.
  Kūdikio miegas pirmaisiais mėnesiais. Auksiniai patarimai tėvams.

  Susilaukus kūdikio, ypač pirmojo, tėvams būna sunku suprasti mažylio poreikius. Tam reikia laiko ir įvairiausių patirčių. Galų gale mes, tėvai, tampame kūdikių guru. Šiame straipsnyje surašiau tai, kas man, kūdikių miego specialistei, šovė į galvą išgirdus prašymą “Padėkite perprasti kūdikio miegą ir duokite patarimų tose situacijose, kuriose dauguma tėvų daro klaidas”.

  Plačiau
 • Kaip teisingai gydyti slogą?
  Kaip teisingai gydyti slogą?
  1 Comment
  (5.0)

  Tikriausiai nesuklysiu pasakiusi, jog sloga yra pats dažniausias vaikiškas „susirgimas“. Sveikas vaikas sloga serga 6-8 kartus per metus ir tai visame pasaulyje yra laikoma norma. Kai kurie medikai ir tėvai slogos net nelaiko liga, esą ji tik parodo, kad vaiko imuninė sistema veikia puikiai! Pateko virusas į mano žmogučio organizmą, imuninė sistema sureagavo ir stengiasi tą virusą nedorėlį iš organizmo pašalinti… Štai kokia logika! Sloga dažniausiai sukelia oro – lašiniu būdu plintantys...

  Plačiau
 • Aromaterapiniai receptai apsaugai nuo erkių
  Aromaterapiniai receptai apsaugai nuo erkių

  Mūsų šalis, dėl geografinės padėties ir klimato sąlygų, yra ypač palanki veistis ir klestėti erkėms – mažiems, tačiau klastingiems gyviams, kurie platina sunkias ligas, galinčias palikti nemalonių liekamųjų reiškinių. Galvojant apie erkes visada prisimename posakį: „Svarbu ne ūgis, bet smūgis“. Tik pagalvokite: toks mažas padarėlis sukelia tokias pavojingas ligas! Tad šiltuoju metų laiku tiesiog gyvybiškai svarbu pasirūpinti visų šeimos narių, įskaitant ir gyvūnus, apsauga nuo erkių. Apie tai...

  Plačiau
 • „Baubukas“ ar „Kvėpuok laisvai!“ – kurį rinktis užpuolus slogai?
  „Baubukas“ ar „Kvėpuok laisvai!“ – kurį rinktis užpuolus slogai?

  Vienas dažniausių šaltojo sezono klausimų: „Kuo skiriasi „Baubukas“ ir „Kvėpuok laisvai!”? Kurį geriau rinktis?”. Trumpas atsakymas, kuris išsklaidys bet kokius neaiškumus, – iš aromaterapeutės, linijos “Sąmoningos mamos aromaterapija” kūrėjos Giedrės lūpų. “Baubukas” yra saldžiųjų migdolų, arbatmedžio eterinio aliejaus ir vitamino E mišinys, skirtas nosies gleivinės priežiūrai slogos metu. 

  Plačiau
 • Aromaterapija – kaip neperdozuoti?
  Aromaterapija – kaip neperdozuoti?

  Lietuvoje taip sparčiai populiarėjant aromaterapijai noriu pakalbėti apie tai, kaip neperdozuoti eterinių aliejų ir aromaterapijos apskritai. Visi pradedantys aromaterapijos vartotojai pačioje pradžioje būna tikri fanai: garina, tepa, maudosi, masažuojasi, kvėpinasi eteriniais aliejais nuo ryto iki vakaro. Tai normalu ir pačioje „aromaterapinimosi" pradžioje visi pereiname šią stadiją. Ji reikalinga tam, kad suprastume, kaip veikia eteriniai aliejai, kaip mūsų kūnas reaguoja į juos, kokie...

  Plačiau
 • Įnoringasis sviestmedis
  Įnoringasis sviestmedis

  Mūsų gamybos vadovė Roberta Ramanauskaitė vieną dieną pradėjo isterikuoti, kad sviestmedis sustingo „kažkaip keistai“ . Išsigandusi peržiūrėjau visą partiją ir turėjau nuraminti Robertą, kad viskas gerai, nes sviestmedis yra su charakteriu – jis stengsta taip, kaip jam patinka. 

  Plačiau
 • JUODASIS PENKTADIENIS!!!
  JUODASIS PENKTADIENIS!!!

  VISAI* MŪSŲ PRODUKCIJAI 30% NUOLAIDA!!! Lapkričio 29 dieną www.aromama.lt ir mūsų firminėse parduotuvėse VILNIUJE, KAUNE ir ŠIAULIUOSE siautės MILŽINIŠKOS nuolaidos!!! 30% NUOLAIDA mūsų produkcijai taikoma TIK DU KARTUS PER METUS (juodasis penktadienis ir parduotuvių gimtadieniai), tad pasinaudokite puikia proga papildyti kvepiančias vaistinėles ir nupirkti geidžiamiausių Kalėdinių DOVANŲ savo artimiesiems (ir sau!) 

  Plačiau
 • Levandų eterinio aliejaus savybės ir naudojimas
  Levandų eterinio aliejaus savybės ir naudojimas

  Vienas universaliausių eterinių aliejų, kurį būtina turėti namų vaistinėlėje. Salsvo, gėlinio kvapo eterinis aliejus ramina nervų sistemą, gerina miegą. Puikiai regeneruoja odą bei plaukus, tinka naudoti nudegusiai, sudirgusiai, išbertai odai. Mažina skausmą ir uždegimą.

  Plačiau
 • Peršalo kūdikis. Patarimų ABC
  Peršalo kūdikis. Patarimų ABC

  Prasidėjus peršalimo ligų sezonui, kasdien sulaukiame jūsų laiškelių su klausimais, kaip gintis nuo ligų eterinių aliejų pagalba. Apie tai jau esu rašiusi anksčiau, tačiau straipsnyje daugiausiai dėmesio skyriau kiek vyresniems vaikučiams. Šį kartą noriu aptarti aromaterapinę pagalbą patiems mažiausiems sirgaliukams, kurių mamų laiškeliai dažniausiai skamba taip:..

  Plačiau
 • Arbatmedžio eterinio aliejaus savybės ir naudojimas
  Arbatmedžio eterinio aliejaus savybės ir naudojimas

  Vienas universaliausių eterinių aliejų, kurį būtina turėti namų vaistinėlėje. Arbatmedžio (pražangialapių mirtenių) eterinis aliejus stiprus antibakterinis, antivirusinis, antigrybelinis ir imuninę sistemą stimuliuojantis preparatas. Naudojamas peršalimo ligų profilaktikai, užterštos, pažeistos odos priežiūrai, odos virusinių ligų simptomų mažinimui. Tinka kūdikiams nuo 6 mėnesių ir visai šeimai.

  Plačiau
 • Apie pirmųjų dantukų dygimą
  Apie pirmųjų dantukų dygimą

  Pieninių dantukų dygimas- viena labiausiai jaunus tėvelius neraminančių  temų. Dantukų dygimo periodas nėra  trumpas: dauguma vaikučių 16 pieninių dantukų „išsiaugina“  tarp šeštojo ir trisdešimtojo gyvenimo mėnesių. Tai nereiškia, kad sunkumai mažylį kamuos visa šį laiką, tačiau sunkesnių periodų šiame laikotarpyje bus. Dantų dygimas nėra liga, tad nemalonių simptomų sureikšminti neverta. Kaip atpažinti dygstančių dantukų simptomus ir kaip juos palengvinti, pataria medikė, aromaterapeutė,...

  Plačiau
 • Dvi dienos darželyje, po to dvi savaitės namuose? Išbandykite aromaterapiją!
  Dvi dienos darželyje, po to dvi savaitės namuose? Išbandykite aromaterapiją!

  Artėjant rudenėliui ir pradėjus siausti nenaudėlėms peršalimo ligoms daugybė mamų ieško natūralių priemonių, kurios stiprina vaikų imunitetą, užkerta kelią dažnam sirgimui, o susirgus padeda greičiau pasveikti. Jei jau išbandėte žolelių arbatas, česnakų, medaus ir citrinų mišinius, kojų mirkymą, stebuklingus maisto papildus imunitetui stiprinti ir dar neradote savų, tikrai veiksmingų priemonių peršalimo ligų profilaktikai, pats metas išbandyti aromaterapiją!

  Plačiau
Showing 1 to 12 of 109 (10 Pages)