Blog navigation
 • Išvažiuojamosios edukacijos
  Išvažiuojamosios edukacijos

  Platesnė informacija apie išvažiuojamasias edukacijas:

  Plačiau
 • Pleiskanos
  Pleiskanos

  Kokios priemonės gali padėti atsikratyti pleiskanų? Natūralių priemonių yra gana daug, bet universalaus recepto nėra, nes ir pleiskanų atsiradimo priežasčių yra ne viena. Prieš rekomenduodami priemones visada pirmiausiai stengiamės identifikuoti priežastis, o tik tada pasiūlyti sprendimą!

  Plačiau
 • Pasigaminkime natūralų repelentą!
  Pasigaminkime natūralų repelentą!

  Dalijamės populiariausio aromáma vasaros linijos produkto "Zyzlys nuskris" receptūra ir kviečiame pasigaminti natūralų repelentą savo rankomis!

  Plačiau
 • SPA namuose: aromaterapinis kūno šveitiklis
  SPA namuose: aromaterapinis kūno šveitiklis

  Jaučiatės apsunkę ir pavargę?? Atgaivinkite kūną ir sielą aromaterapiniu druskos šveitikliu, kuris pašalins ne tik negyvas odos ląsteles, bet ir visą kūno "sunkumą" ir aptingimą! ? Šveitiklis aliejinis, tad po procedūrų oda bus aksominė - nereikės nei kremo, nei losjono! ?

  Plačiau
 • Geros nuotaikos užtaisas - citrusiniai aliejai
  Geros nuotaikos užtaisas - citrusiniai aliejai

  Slegia niūri nūdienos realybė? Rytą sunku keltis iš lovos, trūksta motyvacijos darbui, o vakare apima liūdesys? Nudžiuginkite ir įkvėpkite save naudodami aromáma citrusinius eterinius aliejus! Citrusinių vaisių eteriniai aliejai ne tik labai maloniai kvepia, bet ir puikiai tonizuoja, kelia ūpą ir padeda regeneruoti nervų sistemą! 

  Plačiau
 • Pasigaminkite oro gaiviklį!
  Pasigaminkite oro gaiviklį!

  Ar žinote, kad kėnių ir citrusų aromatinis duetas yra labai mėgiamas buitinės chemijos gamintojų?

  Plačiau
 • NAMŲ VALYMO RECEPTAI
  NAMŲ VALYMO RECEPTAI

  #NAMŲ #VALYMO #RECEPTAI Ar kada pagalvojote, kad arbatmedžio eterinis aliejus yra nepakeičiama valymo ir dezinfekcijos priemonė mūsų namams, galinti pakeisti daugybę kitų valiklių?

  Plačiau
 • Angeliukai
  Angeliukai

  Kokie eteriniai aliejai labiausiai tinka "angeliukams ant petukų"? - dažnai klausiate Jūs. Parengėme paruoštuką, kad visada turėtumėte po ranka ir nepamirštumėte! Visų pirma tiems, kurie nežino, turiu paaiškinti kas gi tie "angeliukai".

  Plačiau
 • Utelės
  Utelės

  Labai dažnai sulaukiame klausimo apie... utėles. Klysta manantys, kad utėlės puola tik netvarkingus ir nešvarius žmones. Dažnai utėlių į pačius tvarkingiausius namus parneša vaikai, lankantys darželius ar mokyklas, pabuvoję vasaros stovyklose ar bet kur kitur, kur susirenka daug žmonių. Bėda baisiai nemaloni, bet, džiugu, kad gan lengvai išsprendžiama.

  Plačiau
 • Pelėsis
  Pelėsis

  Dažnai užduodate klausimus šia tema, atsakome, tačiau viešai apie tai niekad nekalbėjom. Atrodo nesąmonė vesti tokią "nusivylusių namų šeimininkių" skiltį, bet iš tiesų - tai juk mūsų kasdienybė ir gyvenimas - nepatikėsit, bet aromáma Deivės irgi tvarkosi!

  Plačiau
 • Kaip apsaugoti mažuosius nuo saulės?
  Kaip apsaugoti mažuosius nuo saulės?

  Vis karščiau ir karščiau kaitinanti saulytė kviečia į lauką didelius ir mažus. Rūpestingos mamos atakuoja mūsų pašto dėžutę klausimais „Kaip apsaugoti mažuosius nuo saulės?“.

  Plačiau
 • Įnoringasis sviestmedis
  Įnoringasis sviestmedis

  Tik pažiūrėkite, kaip skirtingai sustengsta sviestmedžių aliejus! Rodos ta pati žaliava, tokie patys indeliai, ta pati patalpos temperatūra, viskas išfasuota tuo pat metu. Šiandien atėjus į aromáma gamybos laboratoriją ir pamačius šį grožį sviestmedžių aliejaus paviršiuje, mintyse palyginau juos su snaigėmis, kurių kiekviena būna unikalaus „dizaino“, „rašto“.

  Plačiau
Showing 1 to 12 of 14 (2 Pages)