MB „Filmai ir kvapai“ klientų savitarnos platforma „Aromama PL“

MB „Filmai ir kvapai“ įgyvendina projektą Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-0790 „MB „Filmai ir kvapai“ klientų savitarnos platforma „Aromama PL“, kurio tikslas - sukurti ir įdiegti naujus ir inovatyvius elektroninės savitarnos platformos pilotinius sprendinius, naudojamus gaminamos produkcijos pardavimams vystyti ir užsakymams valdyti užsienio - Lenkijos rinkoje.

Projekto įgyvendinimo metu planuojama įsigyti ir įdiegti naujus ir inovatyvius elektroninės savitarnos platformos įmonės gaminamų gaminių - aromaterapinės kosmetikos visai šeimai (prekių) pardavimams vystyti ir užsakymams valdyti bei išteklių valdymo sistemos integravimo į savitarnos platformos sprendinius, įskaitant duomenų mainų valdymą, pilotinį klientų skaitmeninės savitarnos komplektą (aromama PL), skirtą užsienio - Lenkijos rinkai. Projekto įgyvendinimo metu įdiegti skaitmeniniai klientų savitarnos sprendiniai pagerins užsienio klientų aptarnavimo kokybę, integruosis į intensyviai vystomus ir naudojamus išmanių technologijų procesus ir duos abipusę sinergiją. Visi vartotojui skirti front-end sprendiniai ir atvaizdavimai vykdomi lenkų kalba. Įgyvendinus projektą bus reikšmingai išplėsta pardavimų rinka ir pardavimų apimtys.

Projektui įgyvendinti buvo suteiktas finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė, pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atgaivinimui“ priemonę Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 „E. komercijos modelis COVID-19“.

Projekto pavadinimas: „MB „Filmai ir kvapai“ klientų savitarnos platforma „Aromama PL“

Projekto vykdytojas: MB „Filmai ir kvapai“

Projekto vertė: 66.600,00 Eur

Skirta parama: 49.950,00 Eur

Projekto įgyvendinimo pradžia: 2022-02-22

Numatoma projekto įgyvendinimo pabaiga: 2023-02-22

________________________________________________________________________________________________________

MB „Filmai ir kvapai“ investicijos į rankų dezinfekcinio skysčio gamybą

MB „Filmai ir kvapai“ įgyvendina projektą „MB „Filmai ir kvapai“ investicijos į rankų dezinfekcinio skysčio gamybą“ Nr. 03.3.1-LVPA-T-859-01-0049 pagal veiksmų programos priemonę „COVID-19 PRODUKTAI LT“ Nr. 03.3.1-LVPA-T-859.

Šeimos įkurta įmonė valdo prekės ženklą aromáma ir gamina aukštos kokybės aromaterapinę kosmetiką visai šeimai. Visos produktų receptūros sukurtos Lietuvoje, mylinčios mamos ir ilgametės aromaterapijos praktikės Giedrės Veličkienės. 

Aromáma linijoje šiuo metu yra daugiau, kaip 80 skirtingų gaminių, tarp jų - ekologiški eteriniai ir augaliniai aliejai, hidrolatai, aromaterapiniai mišiniai ir kosmetika su eteriniais aliejais veido, kūno odos priežiūrai, masažui, plaukų priežiūros priemonės.

Šio projekto tikslas – investuoti į kovai su COVID-19 reikalingo rankų dezinfekcinio skysčio gamybą. 

Projekto įgyvendinimo metu bus investuojama į įrangą, reikalingą rankų dezinfekcinio skysčio gamybos pradžiai. Tai bus visiškai naujas įmonei produktas, o visa įsigyjama įranga bus inovatyvi įmonės mastu.

Įgyvendinus šį projektą ir jo metu investavus į rankų dezinfekcinio skysčio gamybai reikalingos įrangos įsigijimą, planuojama ženkliai išplėsti gamybos apimtis pradedant gaminti naujus produktus, užtikrinant aukščiausią jų kokybę ir ženkliai padidinant darbo našumą.

Bendras projekto biudžetas – 350 516,40 eurų. 

Projekto įgyvendinimui skirtas 280 413,12 eurų finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo.

Finansuojama kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Numatoma projekto trukmė – 6 mėnesiai.