MB „Filmai ir kvapai“ investicijos į rankų dezinfekcinio skysčio gamybą

MB „Filmai ir kvapai“ įgyvendina projektą „MB „Filmai ir kvapai“ investicijos į rankų dezinfekcinio skysčio gamybą“ Nr. 03.3.1-LVPA-T-859-01-0049 pagal veiksmų programos priemonę „COVID-19 PRODUKTAI LT“ Nr. 03.3.1-LVPA-T-859.

Šeimos įkurta įmonė valdo prekės ženklą aromáma ir gamina aukštos kokybės aromaterapinę kosmetiką visai šeimai. Visos produktų receptūros sukurtos Lietuvoje, mylinčios mamos ir ilgametės aromaterapijos praktikės Giedrės Veličkienės. 

Aromáma linijoje šiuo metu yra daugiau, kaip 80 skirtingų gaminių, tarp jų - ekologiški eteriniai ir augaliniai aliejai, hidrolatai, aromaterapiniai mišiniai ir kosmetika su eteriniais aliejais veido, kūno odos priežiūrai, masažui, plaukų priežiūros priemonės.

Šio projekto tikslas – investuoti į kovai su COVID-19 reikalingo rankų dezinfekcinio skysčio gamybą. 

Projekto įgyvendinimo metu bus investuojama į įrangą, reikalingą rankų dezinfekcinio skysčio gamybos pradžiai. Tai bus visiškai naujas įmonei produktas, o visa įsigyjama įranga bus inovatyvi įmonės mastu.

Įgyvendinus šį projektą ir jo metu investavus į rankų dezinfekcinio skysčio gamybai reikalingos įrangos įsigijimą, planuojama ženkliai išplėsti gamybos apimtis pradedant gaminti naujus produktus, užtikrinant aukščiausią jų kokybę ir ženkliai padidinant darbo našumą.

Bendras projekto biudžetas – 350 516,40 eurų. 

Projekto įgyvendinimui skirtas 280 413,12 eurų finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo.

Finansuojama kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Numatoma projekto trukmė – 6 mėnesiai.